Състезателите на Световната купа, класирани по обжалване на пътуванията в Световната купа за пътувания

Съдържание:

Anonim

Карти + Инфографика

Image
Image

Световното първенство по футбол през 2018 г. се спуска на терена, като остават само осем отбора, които са останали, а финалът е малко повече от седмица. В интернет поредното състезание на Световната купа спокойно работи по пътя си към завършване, разработено от транспортната компания Taxi2Airport. Световната купа за пътувания следва точно същият процес като този на Световната купа по футбол, но той опира страните един срещу друг въз основа на туристическата привлекателност. Вашата страна може да разполага с добър футболен отбор, но колко лесно е за посетител да намери перфектните местни винени двойки с вечеря? Какво ще кажете за кацане на виза или намиране на бърз транспорт от летището до хотел?

Световната купа за пътувания започна със страни, съвпадащи в същите групи, както наблюдавахме как отборите напредват в Русия през последните две седмици. Всеки от 32-те отбора, които се класираха за събитието на FIFA, имаше място в осемте групи и започна с надпревара на главата вътре в тази група. Фактори, които тежат в полза на дадена страна, включваха кухня, време, култура, нощен живот, пазаруване и природа.

Имаше няколко разстройства, сред които Мексико повали Швейцария и ранната елиминация на Исландия. Предпочитанието за слънчево време пред легендарните зимни дестинации може потенциално да бъде наречено съдийски пристрастия, но уви, мачовете продължиха с Испания, Бразилия, Франция и Япония, достигащи до полуфиналите.

Снимка: taxi2airport

Испания в крайна сметка донесе титлата на Световната купа на шампиона по пътешествия, което не е много изненада, като се има предвид, че можете да прекарате дните си в Испания да се излежавате на плажа, наслаждавайки се на легендарния средиземноморски климат и нощите си да ядете тапас и да пиете вино в исторически площади. И всеки, който е прекарал време в Мадрид или Барселона, може да засвидетелства епичния нощен живот на страната, който задържа Испания постоянно в обида, тъй като събори Египет, Аржентина, Япония и накрая Бразилия - всички страни с процъфтяваща туристическа индустрия. Но това все още е огромна победа за Испания, тъй като нейният действителен отбор на Световната купа е нокаутирал конкуренцията.